Czajnik elektryczny Morphy Richards Evoke 104401 brązowy
Zdjęcia 5 |
Morphy Richards Evoke 104401 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Morphy Richards Evoke 104401 brązowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Morphy Richards Czajnik elektryczny Evoke Jug matowy brązowy 104401 | 155 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke Jug 104041 | 116 zł |
Morphy Richards Czajnik Morphy Richards Evoke Jug brązowy mat | 118 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug brązowy mat | 144 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug brązowy mat | 125 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug brązowy mat | 112 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Morphy Richards Evoke 104401:
- Długość przewodu zasilającego - 70 cm
Modyfikacje Morphy Richards Evoke 104401
Ceny na Morphy Richards Evoke 104401 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 104409 biały | od 110 zł | 5 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 104401 brązowy | od 112 zł | 7 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 104405 czarny | od 112 zł | 7 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 104406 stal nierdzewna | od 180 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →