Czajnik elektryczny Morphy Richards Evoke 104409 biały
Zdjęcia 5 |
Morphy Richards Evoke 104409 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Morphy Richards Evoke 104409 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Morphy Richards Evoke 1.5l 2200w Kettle Posrebrzany AGDMORCZE0055 | 134 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke Jug 104409 | 108 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug Biały | 119 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug Biały | 106 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Morphy Richards Evoke 104409:
- Długość przewodu zasilającego - 70 cm
Modyfikacje Morphy Richards Evoke 104409
Ceny na Morphy Richards Evoke 104409 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 104409 biały | od 106 zł | 5 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 104401 brązowy | od 112 zł | 4 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 104405 czarny | od 112 zł | 5 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 104406 stal nierdzewna | od 170 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →