Czajnik elektryczny Russell Hobbs Distinctions 26422-70 brązowy (26422-70)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Russell Hobbs Distinctions 26422-70 2022 rokzdejmowana pokrywa brązowy czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Distinctions 26422-70 brązowy
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik RUSSELL HOBBS 26422-70 Distinctions Tytanowy | 329 zł |
Russell Hobbs Distinctions Titanium 26422-70 1,5l 2400W | 329 zł |
Russel Hobbs Czajnik elektryczny RUSSELL HOBBS 26422-70 | 294 zł |
Russell Hobbs 26422-70 1.5l 1350w Kettle Posrebrzany | 335 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Russell Hobbs Distinctions 26422-70
Ceny na Russell Hobbs Distinctions 26422-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Distinctions 26422-70 brązowy | od 294 zł | 13 oferty | ||
Russell Hobbs Distinctions 26420-70 czarny | od 329 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →