Czajnik elektryczny Russell Hobbs Classic 26080-70 2400 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 7 |
Russell Hobbs Classic 26080-70 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Kup Russell Hobbs Classic 26080-70 2400 W 1.7 l czarny
Wszystkie ceny 9 →Russell Hobbs czajnik elektryczny energooszczędny wymienny filtr antywapie | 160 zł |
Russell Hobbs Czajnik elektryczny Classic Glass Kettle 26080-70 - Czarny - | 175 zł |
RUSSELL HOBBS Classic Glass Kettle 26080-70/RH 5038061110555 | 179 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 26080-70 | 160 zł |
Czajnik Russell Hobbs 26080-70 Czarny | 166 zł |
Estetyka dzbanka
Większość czajników elektrycznych brytyjskiego producenta Russel Hobbs wykonana jest w stylu użytkowym, który łączy w sobie wygodę i praktyczność. Ale model Russell Hobbs Classic Hourglass 26080-70 jest rzadkim wyjątkiem w tym rzędzie. Urządzenie wykonane jest w formie klasycznego szklanego dzbanka ze ściętą szyjką i szeroką wylewką. Plastikowe wieczko z silikonową uszczelką i zmywalnym filtrem siatkowym jest całkowicie zdejmowane, a gdy szczelnie zamyka szyjkę, nie wystaje nawet poza górną krawędź kolby. Cechą modelu jest wbudowana w korpus rura parowa, która służy do otwierania styków elementu grzejnego podczas gotowania (automatyczne wyłączanie). A jeśli w czajnikach wykonanych z nieprzezroczystych materiałów taka rurka nie jest zauważalna, to tutaj jest wyraźnie widoczna przez szklaną ściankę, co zdecydowanie wpływa na estetykę.
Wysoka szybkość wrzenia
Biorąc pod uwagę pojemność naczynia 1,7 l i maksymalną moc ukrytego elementu grzejnego 2400 W, zagotowanie pełnej objętości wody zajmie około 3,5 minuty. Jest to doskonały wskaźnik mocy grzewczej czajnika. Na bocznej powierzchni pokrowca znajduje się skala pomiarowa do pomiaru poziomu wody, a podczas pracy pojemnik jest oświetlony pierścieniową lampką LED o przyjemnym niebieskim kolorze. Czajnik włącza się za pomocą przełącznika dźwigniowego (pozycja I) znajdującego się pod uchwytem „dzbanka”. A żeby wyłączyć urządzenie, należy przekręcić włącznik do pozycji 0 lub zdjąć czajnik z podstawki. Aby nadmiar przewodu zasilającego nie przeszkadzał w stole, pod podstawą znajduje się rolka, na której można go nawinąć. Urządzenie posiada wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, które automatycznie wyłącza ogrzewanie w przypadku braku wody. Staraj się nie dopuścić do całkowitego zagotowania wody w kolbie, ponieważ skróci to żywotność czajnika.