Електрочайник Russell Hobbs Colours Plus 20415-70 бежевий
Фото 5 |
Russell Hobbs Colours Plus 20415-70 бежевий червоний |
|
Представник лінійки Colours Plus торгової марки Russell Hobbs відрізняється не тільки циліндричною формою з виразними гранями, але і приємною забарвленням, яка стане стильним акцентом на будь-якій кухні. Крім бежевого (кремового) кольору модель також доступна в червоному, синьому і сірому тоні. Основну забарвлення незмінно доповнюють сріблясті вставки. Електрочайник Russell Hobbs Colours Plus 20415-70 отримав 1,7-літрову колбу з нержавійки.
За нагрівання рідини в ній відповідає прихований нагрівач на 2400 Вт потужності. З металу в чайнику виконаний також носик, форма якого покликана виключити пролиття рідини повз чашок. Крім традиційної шкали рівня води, розташованої під ручкою, усередині ємності знаходяться додаткові індикатори. З їхньою допомогою можна швидко наповнити колбу на одну, дві або три чашки. Об'єм 200 – 250 мл нагрівальний елемент закип'ятить за 50 секунд.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Купити Russell Hobbs Colours Plus 20415-70 бежевий
Russell Hobbs Czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej 20415 17 l kremowy | 180 zł |
Russell Hobbs Czajnik elektryczny Colours Plus - Kremowy - 2400 W | 171 zł |
Czajnik elektryczny Russell Hobbs 20415-70 | 162 zł |
Russell Hobbs Rh20415-70 Kettle 2400w 1.7l Posrebrzany One Size / EU Plug | 179 zł |
Czajnik elektryczny RUSSELL HOBBS Colours Plus Classic 20415-70 | 199 zł |
Модификації Russell Hobbs Colours Plus 20415-70
Ціни на Russell Hobbs Colours Plus 20415-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours Plus 20415-70 бежевий | від 162 zł | 6 пропозицій | ||
Russell Hobbs Colours Plus 20412-70 червоний | від 144 zł | 9 пропозицій |