Електрочайник Russell Hobbs Structure 28080 білий
Фото 17 |
Russell Hobbs Structure 28080 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Structure 28080 білий
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs 28080-70 bouilloire 17 l 2400 W Acier nietlenialny biały | 262 zł |
Russell Hobbs 28080-70 Structure biały AGDM-CZAJ-RUS-136 | 170 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS Structure 28080-70 Biały | 200 zł |
Czajnik elektryczny Russell Hobbs 28080-70 1,7L | 180 zł |
Czajnik elektryczny Russell Hobbs Structure White 28080-70 23954016002 | 209 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Russell Hobbs Structure 28080
Ціни на Russell Hobbs Structure 28080 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Structure 28080 білий | від 170 zł | 13 пропозицій | ||
Russell Hobbs Structure 28081-70 чорний | від 159 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →