Електрочайник Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 графіт
Фото 9 |
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70
Ціни на Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24994-70 бежевий | від 169 zł | 2 пропозиції | ||
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 графіт | від 168 zł | 1 пропозиція | ||
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24992-70 червоний | від 176 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →