Електрочайник Russell Hobbs Distinctions 26422-70 бронзовий (26422-70)
Відео 1Фото 9 |
Russell Hobbs Distinctions 26422-70 2022 рікзнімна кришка бронзовий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Distinctions 26422-70 бронзовий
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Czajnik elektryczny Distinctions 26422-70 - Titanium - Titan | 316 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 26422-70 Distinctions Tytanowy | 329 zł |
Russell Hobbs Distinctions Titanium 26422-70 1,5l 2400W | 329 zł |
Russel Hobbs Czajnik elektryczny RUSSELL HOBBS 26422-70 | 294 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Distinctions 26422-70
Ціни на Russell Hobbs Distinctions 26422-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Distinctions 26422-70 бронзовий | від 294 zł | 14 пропозицій | ||
Russell Hobbs Distinctions 26420-70 чорний | від 329 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →