Електрочайник Russell Hobbs Structure 28081-70 чорний
Фото 15 |
Russell Hobbs Structure 28081-70 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Structure 28081-70 чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Structure 28081-70 czajnik elektryczny 2400 W 17 l czarny | 271 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS Structure 28081-70 | 192 zł |
Russell Hobbs 28081-70 Structure czarny AGDM-CZAJ-RUS-137 | 159 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS Structure 28081-70 | 200 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS Structure 28081-70 | 200 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Russell Hobbs Structure 28081-70
Ціни на Russell Hobbs Structure 28081-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Structure 28080 білий | від 170 zł | 13 пропозицій | ||
Russell Hobbs Structure 28081-70 чорний | від 159 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →