Czajnik elektryczny Russell Hobbs Structure 28081-70 czarny
Zdjęcia 15 |
Russell Hobbs Structure 28081-70 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Structure 28081-70 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Structure 28081-70 czajnik elektryczny 2400 W 17 l czarny | 272 zł |
Russell Hobbs 28081-70 Structure czarny AGDM-CZAJ-RUS-137 | 159 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS Structure 28081-70 | 200 zł |
Russel Hobbs Czajnik elektryczny RUSSELL HOBBS 28081-70 | 191 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Russell Hobbs Structure 28081-70
Ceny na Russell Hobbs Structure 28081-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Structure 28080 biały | od 170 zł | 13 oferty | ||
Russell Hobbs Structure 28081-70 czarny | od 159 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →