Czajnik elektryczny Russell Hobbs Inspire 24361-70 czarny
Zdjęcia 29 |
Russell Hobbs Inspire 24361-70 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Inspire 24361-70 czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs czajnik elektryczny szybkie gotowanie wymienny filtr antywap | 150 zł |
RUSSEL HOBBS Czajnik RUSSELL HOBBS 24361-70 Inspire Black Czarny | 150 zł |
Russell Hobbs Czajnik elektryczny Inspire - 2400 W | 177 zł |
Russell Hobbs Czajnik Inspire 24361-70 czarny HKRUSCZ24361700 | 168 zł |
Czajnik elektryczny RUSSELL HOBBS Inspire Black 24361-70 | 169 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Russell Hobbs Inspire 24361-70
Ceny na Russell Hobbs Inspire 24361-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Inspire 24360-70 biały | od 190 zł | 9 oferty | ||
Russell Hobbs Inspire 24361-70 czarny | od 150 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →