Електрочайник Russell Hobbs Quiet Boil 26300-70 2400 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Фото 12 |
Russell Hobbs Quiet Boil 26300-70 2022 рік |
|
Досить потужний електрочайник з гарною шумоізоляцією та комбінованим LED-підсвічуванням, представлений на ринку популярним брендом Russell Hobbs у 2022 році. Пристрій насамперед може похвалитися практично рекордною продуктивністю – повна колба води на 1.7 л закипає лише за 4.5 хвилини! Це одна з самих малошумних моделей - шум, що створюється під час роботи, не перевищує 65-75 дБ, точна гучність залежить від рівня води в колбі.
Чайник оснащений двома зонами підсвічування. Ілюмінацію видно через індикатор рівня води. При цьому корпус має два індикатори об'єму, з обох боків чаші. Додатково електрочайник Russell Hobbs Quiet Boil 26300-70 оснащений допоміжним підсвічуванням в основі. Знизу використовується вузька прозора горизонтальна вставка, що додає світлової індикації декоративної краси. Усередині колби є потрійний маркер кількості порцій, що дозволяє точно відміряти від 1 до 3 стандартних чашок гарячого напою.
Верхня кришка відчиняється з розрахунком на безпеку користувача. Колба сконструйована таким чином, щоб не обпалювати руки ні парою, ні краплями окропу. Завдяки покращеній формі носика з'являється можливість для точного та швидкого дозування гарячої води. Для облицювання використана ефектна нержавіюча сталь. Електрочайник створений у найкращих традиціях класичної кухонної техніки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Купити Russell Hobbs Quiet Boil 26300-70 2400 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →RUSSEL HOBBS Czajnik RUSSELL HOBBS 26300-70 Quiet Boil Kettle Inox-czarny | 170 zł |
Russell Hobbs Czajnik Quiet Boil 26300-70 HKRUSCZ26300700 | 168 zł |
Russell Hobbs 26300-70 Quiet Boil srebrny AGDM-CZAJ-RUS-135 | 168 zł |
RUSSELL HOBBS Quiet Boil Kettle 26300-70 5038061137217 | 189 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 26300-70 | 168 zł |