Czajnik elektryczny Russell Hobbs Quiet Boil 26300-70 2400 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 12 |
Russell Hobbs Quiet Boil 26300-70 2022 rok |
|
Dość mocny czajnik elektryczny z dobrą izolacją akustyczną i zespolonym oświetleniem LED, wprowadzony na rynek przez popularną markę Russell Hobbs w 2022 roku. Przede wszystkim urządzenie może poszczycić się niemal rekordową wydajnością – pełna kolba wody o pojemności 1,7 litra gotuje się w zaledwie 4,5 minuty! To jeden z najcichszych modeli – hałas powstający podczas pracy nie przekracza 65-75 dB, dokładna głośność zależna jest od poziomu wody w kolbie.
Czajnik wyposażony jest w dwie strefy oświetlenia. Podświetlenie widoczne jest poprzez wskaźnik poziomu wody. W tym przypadku obudowa posiada dwa wskaźniki głośności, po obu stronach czaszy. Dodatkowo czajnik elektryczny Russell Hobbs Quiet Boil 26300-70 wyposażony jest w dodatkowe oświetlenie w podstawie. W dolnej części zastosowano wąską, poziomą, przezroczystą wstawkę, która dodaje świetlnej estetyce dekoracyjnego piękna.
Wewnątrz termosu znajduje się potrójny znacznik pozwalający na dokładne odmierzenie od 1 do 3 standardowych filiżanek gorącego napoju. Górna pokrywa otwierana jest z myślą o bezpieczeństwie użytkownika. Kolbę zaprojektowano w taki sposób, aby nie poparzyła rąk ani parą, ani kroplami wrzącej wody. Dzięki ulepszonemu kształtowi dziobka możliwe jest dokładne i szybkie dozowanie gorącej wody. Do okładzin zastosowano efektywną stal nierdzewną. Czajnik elektryczny powstał w najlepszych tradycjach klasycznych sprzętów kuchennych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Kup Russell Hobbs Quiet Boil 26300-70 2400 W 1.7 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 12 →RUSSEL HOBBS Czajnik RUSSELL HOBBS 26300-70 Quiet Boil Kettle Inox-czarny | 170 zł |
Russell Hobbs Czajnik Quiet Boil 26300-70 HKRUSCZ26300700 | 168 zł |
Russell Hobbs 26300-70 Quiet Boil srebrny AGDM-CZAJ-RUS-135 | 168 zł |
RUSSELL HOBBS Quiet Boil Kettle 26300-70 5038061137217 | 189 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 26300-70 | 168 zł |