Czajnik elektryczny Xiaomi Electric Kettle 2 1800 W 1.7 l biały
Zdjęcia 10 |
Xiaomi Electric Kettle 2 2022 rokpodwójne ścianki |
|
Druga generacja inteligentnych czajników elektrycznych Kettle od popularnej marki Xiaomi. W zaktualizowanym modelu zastosowano większą misę - 1,7 litra. Dzięki temu za jednym razem zagotujesz wodę na siedem filiżanek herbaty (kawy). Zwiększona została także moc grzałki – urządzenie posiada nowoczesny element grzejny dyskowy o mocy 1,8 kW. Czas gotowania wrzącej wody został skrócony do 5,5 minuty.
Czajnik elektryczny Xiaomi Electric Kettle 2 jest wyposażony w całkowicie metalową kolbę o bezszwowej konstrukcji. Miska wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304, która jest wolna od szkodliwych zanieczyszczeń. Jako przednią warstwę dekoracyjną zastosowano biały plastik. Urządzenie otrzymało inteligentną metalową obudowę. Po naciśnięciu przycisku pokrywa otwiera się tylko pod kątem 30°, co zapobiega wydostawaniu się intensywnej pary, która często prowadzi do oparzeń.
Jeśli kolba wymaga czyszczenia, pokrywkę można ręcznie otworzyć do 75°. Po włączeniu przycisku wskaźnik LED zapala się przyjemnym, miękkim podświetleniem. Czajnik elektryczny wyposażony jest w dyskowy element grzejny o zwiększonej grubości. Ten element grzejny zwiększa szybkość nagrzewania, pozostając jednocześnie tak niezawodnym i trwałym, jak to tylko możliwe. Zdejmowany stojak posiada praktyczny zwijacz przewodu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Electric Kettle 2 1800 W 1.7 l biały
Wszystkie ceny 22 →Xiaomi 39191 Electric Cettle 2 czajnik elektryczny 17L dwuwarstwowa izolac | 119 zł |
Xiaomi Czajnik elektryczny Electric Kettle 2 | 147 zł |
XIAOMI Czajnik elektryczny Electric Kettle 2 EU HKXIACZ00001010 | 149 zł |
Xiaomi Mi Electric Kettle 2 biały AGDM-CZAJ-XIA-008 | 119 zł |
Czajnik XIAOMI Electric Kettle 2 EU | 150 zł |