Електрочайник Xiaomi Mi Smart Kettle Pro 1800 Вт 1.5 л білий
Відео 8Фото 8 |
Xiaomi Mi Smart Kettle Pro |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Smart Kettle Pro 1800 Вт 1.5 л білий
Усі ціни 18 →Czajnik Elektryczny Xiaomi Mi Smart Kettle Pro BHR4198GL | 195 zł |
Xiaomi Czajnik elektryczny Mi Smart Kettle Pro - Bia?y - 1800 W | 222 zł |
XIAOMI Czajnik elektryczny Mi Kettle Pro HKXIACZ00001000 | 228 zł |
Czajnik XIAOMI Mi Smart Kettle Pro sterowanie smartfonem regulacja tempera | 250 zł |
Czajnik XIAOMI Mi Smart Kettle Pro sterowanie smartfonem regulacja tempera | 250 zł |
Нова версія розумного чайника від Xiaomi
Електричний чайник Xiaomi Mi Smart Kettle Pro з серії MiJia — це вдосконалена версія пристрою попереднього покоління Xiaomi MiJia Smart Kettle, який був випущений у 2016 році. Зовні прилади майже не відрізняються: той же дизайн в стилі хай-тек, <циліндрична форма корпусу з подвійними стінками та зовнішні елементи обробки. У новому приладі використовується аналогічна колба з нержавіючої сталі 304 об'ємом 1.5 л і прихований кільцевий нагрівальний елемент потужністю 1800 Вт, який доводить чайник до точки кипіння за 5 хв. Модель оснащена термостатом британської ТМ Strix зі збільшеним терміном служби (10 років) і високою точністю підтримки температури, заснованою на даних термодатчика, встановленого в основу колби.
Управління зі смартфона через застосунок Mi Home
Основною відмінністю розумного чайника від моделі-попередниці став цифровий дисплей, вбудований в ручку. З його допомогою можна відстежувати поточну температуру води (термометр), а також задати режим нагріву і підтримки тепла. Інтелектуальне управління чайником можна здійснювати віддалено зі смартфона по Bluetooth через фірмовий застосунок Mi Home, що забезпечує просту інтеграцію пристрою в систему розумного будинку. За замовчуванням користувачеві доступні 5 температурних режимів, кожен з яких можна змінити в мобільному застосунку на свій розсуд в діапазоні від 40 °C до 100 °C. Тут же можна налаштувати режим підтримки тепла зі збереженням температури нагрітої води (40 – 90 °C) до 12 ч. Прилад оснащений 3-рівневою системою безпеки, автоматично вимикає живлення при закипанні, низькому рівні води в колбі та короткому замиканні електропроводки. У нижній частині дискової підстави передбачена котушка для намотування надлишків мережевого шнура.