Czajnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Kettle Pro 1800 W 1.5 l biały
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Xiaomi Mi Smart Kettle Pro |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Smart Kettle Pro 1800 W 1.5 l biały
Wszystkie ceny 16 →Czajnik Elektryczny Xiaomi Mi Smart Kettle Pro BHR4198GL | 199 zł |
Xiaomi Czajnik elektryczny Mi Smart Kettle Pro - Bia?y - 1800 W | 222 zł |
Czajnik XIAOMI Mi Smart Kettle Pro sterowanie smartfonem regulacja tempera | 250 zł |
Xiaomi Mi Smart Kettle Pro 1,5l 1800W Regulacja temperatury | 199 zł |
Nowa wersja inteligentnego czajnika od Xiaomi
Seria Xiaomi Mi Smart Kettle Pro MiJia to ulepszona wersja poprzedniej generacji Xiaomi MiJia Smart Kettle, która została wydana w 2016 roku. Zewnętrznie instrumenty są prawie nie do odróżnienia: ta sama, zaawansowana technologicznie konstrukcja, cylindryczny kształt obudowy z podwójnymi ściankami i zewnętrznymi wykończeniami. Nowe urządzenie korzysta z podobnej 1,5-litrowej kolby ze stali nierdzewnej 304 i ukrytego pierścieniowego elementu grzejnego o mocy 1800 W, który doprowadza czajnik do temperatury wrzenia w ciągu 5 minut. Klapka otwierana za pomocą przycisku ma dwustopniowy, płynny skok amortyzujący. Model wyposażony jest w brytyjski termostat TM Strix o wydłużonej żywotności (10 lat) i wysokiej dokładności utrzymywania temperatury na podstawie danych z czujnika temperatury zamontowanego w dnie kolby.
Sterowanie smartfonem za pomocą aplikacji Mi Home
Główną różnicą między inteligentnym czajnikiem a poprzednim modelem jest obecność cyfrowego wyświetlacza wbudowanego w uchwyt. Za jego pomocą można monitorować aktualną temperaturę wody (termometr), a także ustawić tryb grzania i utrzymywania ciepła. Inteligentne sterowanie czajnikiem może odbywać się zdalnie ze smartfona przez Bluetooth poprzez autorską aplikację Mi Home, która zapewnia łatwą integrację urządzenia z systemem inteligentnego domu. Domyślnie użytkownik ma 5 wbudowanych trybów temperatury, z których każdy może być zmieniany w aplikacji według własnego uznania w zakresie od 40°C do 100°C. Tutaj również istnieje możliwość ustawienia trybu utrzymywania ciepła z zachowaniem temperatury podgrzewanej wody (40 - 90 ° C) do 12 h. Urządzenie wyposażone jest w 3-stopniowy system bezpieczeństwa, który automatycznie wyłącza zasilanie podczas gotowania , niski poziom wody w kolbie i zwarcie instalacji elektrycznej. W dolnej części podstawy płyty znajduje się szpula do nawijania nadmiaru przewodu zasilającego.