Czajnik elektryczny Bosch TWK 1M124 czerwony
Zdjęcia 8 |
Bosch TWK 1M124 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TWK 1M124 czerwony
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOSCH Czajnik TWK1M124 Czerwony Plastik 2400 W 17 l S9172800 | 239 zł |
Bosch Czajnik 1,7l czerwony TWK1M124 HKBOSCZTWK1M124 | 139 zł |
Bosch Czajnik 1,7l czerwony TWK1M124 124860 | 139 zł |
BOSCH Czajnik BOSCH TWK 1M124 | 167 zł |
Bosch Czajnik 1,7l czerwony TWK1M124 124860 | 139 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Bosch TWK 1M124
Ceny na Bosch TWK 1M124 |
---|---|---|---|---|
Bosch TWK 1M127 beżowy | od 155 zł | 7 oferty | ||
Bosch TWK 1M121 biały | od 129 zł | 2 oferty | ||
Bosch TWK 1M123 czarny | od 130 zł | 5 oferty | ||
Bosch TWK 1M124 czerwony | od 139 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →