Czajnik elektryczny Adler AD 1282 2200 W 1.5 l stal nierdzewna
Zdjęcia 10 |
Adler AD 1282 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1282 2200 W 1.5 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADLER EUROPE AD 1282 Czajnik elektryczny ze szkła i stali STRIX podświetla | 225 zł |
Adler AD 1282 AGDM-CZAJ-ADL-013 | 138 zł |
Czajnik Adler AD 1282 Srebrny | 138 zł |
Czajnik elektryczny ADLER AD 1282 szklany 1,5L STRIX | 145 zł |
AD 1282 Czajnik szklany 1,5l strix | 156 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →