Електрочайник Adler AD 1283C бежевий
Фото 7 |
Adler AD 1283C бежевий сірий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Купити Adler AD 1283C бежевий
Усі ціни 6 →adler AD 1238 czajnik elektryczny ze szkła mały 1 l 1100 W oświetlenie LED | 60 zł |
Czajnik Adler AD 1283C | 59 zł |
Adler AD 1283 beżowy AGDM-CZAJ-ADL-036 | 60 zł |
Czajnik Adler 1283C Beżowy | 61 zł |
Czajnik elektryczny ADLER AD 1283C szklany 1,0L | 61 zł |
Czajnik szklany Adler AD 1283C 1L biały | 56 zł |
Для домашніх посиденьок
Електричний чайник Adler AD 1283C поєднує стильний дизайн і функціональність, ідеально підходячи для невеликих кухонь. Яскраве блакитне підсвічування та скляна колба додають вишуканості, а об'єм в 1 літр дозволяє задовольнити потреби у гарячій воді невеликої компанії з 2-4 осіб. Пластиковий корпус з ергономічною ручкою забезпечує зручність використання, а спеціальний блокатор на кришці вимагає натискання кнопки для відкриття, підвищуючи безпеку. Потужність нагрівального елемента 1100 Вт гарантує безпеку використання навіть у будинках із застарілою проводкою, а термодатчик захищає від включення без води.
Життя складається з дрібниць
Adler AD 1283C володіє зручними додатковими функціями. База зі шнуром живлення та центральним круглим конектором забезпечує надійний контакт та можливість обертання на 360 градусів. Знімний сітчастий фільтр легко очищається і запобігає попаданню частинок накипу до напою. Цей електричний чайник стане не тільки практичним помічником на кухні, а й естетичним доповненням до інтер'єру.
Модификації Adler AD 1283C
Ціни на Adler AD 1283C |
---|---|---|---|---|
Adler AD 1283C бежевий | від 56 zł | 7 пропозицій | ||
Adler AD 1283G сірий | від 56 zł | 11 пропозицій |