Електрочайник Maestro MR-066 1200 Вт 1.5 л білий
Maestro MR-066 |
|
Електрочайник торгової марки Maestro, зовні схожий на прилад чайного сервісу, зроблений з кераміки. Корпус прикрашений декоративним флористичним візерунком, який припаде до смаку багатьом представницям прекрасної статі. Модель вміщує 1,5 літра і не передбачає наочного індикатора рівня води: відповідна шкала з позначками MIN і MAX нанесена тільки на внутрішніх стінках. Чайник Maestro MR-066 отримав 1200-вт нагрівальний елемент прихованого типу. Його відрізняється висока економічність і безпека (передбачається захист від перегріву і автоматичне відключення при закипання), але по загальному часу, необхідного на кип'ятіння, він поступається більш потужним аналогам. Знімна кришка моделі спростить очищення від накипу, а наочність процесу роботи забезпечить світлова індикація кнопки включення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro MR-066 1200 Вт 1.5 л білий
Усі ціни 6 →Maestro MR066 Elektryczny czajnik ceramiczny wzór kwiatowy 15 l biały/czer | 145 zł |
Maestro MR-066 ceramiczny AGDM-CZAJ-MSTR-007 | 105 zł |
Maestro Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. | 111 zł |
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. | 135 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-066 | 106 zł |
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. | 116 zł |
- Автоматичне вимкнення