Czajnik elektryczny Maestro MR-066 1200 W 1.5 l biały
Maestro MR-066 |
|
Czajnik elektryczny Maestro, przypominający wyglądem serwis do herbaty, wykonany jest z ceramiki. Ciało ozdobione jest ozdobnym florystycznym wzorem, który zadowoli niejedną płeć piękną. Model mieści 1,5 litra i nie zapewnia wyraźnego wskaźnika poziomu wody: odpowiednia skala ze znakami MIN i MAX jest wydrukowana tylko na wewnętrznych ściankach. Czajnik elektryczny Maestro MR-066 otrzymał 1200-watowy ukryty element grzejny. Wyróżnia się wysoką wydajnością i bezpieczeństwem (zabezpieczenie przed przegrzaniem i automatycznym wyłączaniem podczas gotowania), ale pod względem całkowitego czasu potrzebnego do gotowania jest gorszy od mocniejszych odpowiedników. Zdejmowana pokrywa modelu ułatwi usuwanie kamienia, a wizualizację procesu zapewni kontrolka przycisku zasilania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Kup Maestro MR-066 1200 W 1.5 l biały
Wszystkie ceny 6 →Maestro MR066 Elektryczny czajnik ceramiczny wzór kwiatowy 15 l biały/czer | 145 zł |
Maestro MR-066 ceramiczny AGDM-CZAJ-MSTR-007 | 105 zł |
Maestro Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. | 111 zł |
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. | 135 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-066 | 106 zł |
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. | 116 zł |
- Automatyczne wyłączanie