Czajnik elektryczny Maestro MR-067 1200 W 1.5 l biały
Zdjęcia 9 |
Maestro MR-067 |
|
Jeden z nielicznych przedstawicieli rodzaju ceramicznych czajników elektrycznych, które wyróżniają się na tle swoich rówieśników charakterystycznym wyglądem. W tym przypadku model wykonany jest w formie kuli, rozsianej na całym obwodzie małymi otworami. Dla wygody napełniania zbiornika Maestro MR-067 wodą, pokrywa produktu jest zdejmowana. Czajnik ma pojemność 1,5 litra, a wodę powoli doprowadza do wrzenia ukryta grzałka płytowa, która nie jest najwybitniejsza w klasie mocy – 1200 W.
W modelu zaimplementowano zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, a także funkcję automatycznego wyłączania przy gotowaniu z powodzeniem. Posiada również wyjmowany filtr przeciwwapienny przylegający bezpośrednio do podstawy wylewki. Nawiasem mówiąc, otwór do napełniania w nim nie jest najszerszy. Czajnik elektryczny jest zainstalowany na obrotowej podstawie z centralnie umieszczonym złączem zasilającym, co umożliwia jego obrót na podstawie grzewczej wokół osi w zakresie 360°.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Kup Maestro MR-067 1200 W 1.5 l biały
Feel-Maestro MR067 czajnik elektryczny 15 l biały 1200 W MR-067 | 137 zł |
Czajnik Maestro MR-067 Biały | 116 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-067 | 113 zł |
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-067 | 124 zł |