Електрочайник Maestro MR-064 2000 Вт 1.7 л
Maestro MR-064 |
|
Простий, порівняно недорогий і зручний в експлуатації електричний чайник з яскравим і привабливим дизайном. Модель має корпус із термостійкого скла, а також пластикові ручку, кришку, основа і підставку. Незважаючи на конічну форму колба має досить широку горловину, що істотно спрощує очищення пристрою зсередини. Потужність цієї моделі становить 2000 Вт, що при обсязі 1,7 л можна назвати цілком оптимальним варіантом в плані швидкості нагріву і витрати електроенергії.
Через скляну поверхню корпусу завжди можна швидко оцінити об'єм налитої в чайник води, а для більш точного виміру передбачена спеціальна шкала з позначками (в літрах). Чайник Maestro MR-064 оснащений Теном прихованого типу, завдяки чому може нагріти навіть одну чашку води, що дуже зручно, коли потрібно максимально швидко заварити чай або каву. Сам нагрівач виготовлений з нержавіючої сталі, тому не окислюється і здатний прослужити без поломок довгі роки. Для підключення електрочайника до мережі призначена спеціальна підставка, вона утримує прилад в стійкому положенні при закипанні рідини. Центральне розташування контакту дозволяє швидко вмикати пристрій, а також повертати його в зручне для зняття з бази положення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro MR-064 2000 Вт 1.7 л
Усі ціни 7 →Maestro Czajnik elektryczny 1,7L MR-064-GREEN Maestro | 75 zł |
Czajnik elektryczny 1,7 MR-064-ORANGE Maestro | 84 zł |
Czajnik Maestro Czajnik elektryczny 1 7 MR-064-ORANGE Maestro | 74 zł |
Czajnik elektryczny 1,7L MR-064-GREEN Maestro | 66 zł |
Czajnik elektryczny 1,7L MR-064-GREEN Maestro | 70 zł |
Maestro Czajnik elektryczny 1,7 MR-064-ORANGE Maestro | 69 zł |
Maestro Czajnik elektryczny 1,7L MR-064-GREEN Maestro | 61 zł |
- Автоматичне вимкнення