Czajnik elektryczny Maestro MR-012 1100 W 1 l
Maestro MR-012 |
|
Najprostszy, niedrogi i miniaturowy czajnik elektryczny, w którym szybko i bezpiecznie zagotujesz 1 litr wody. Tradycyjna plastikowa kolba sprawia, że model jest lekki i praktyczny. Termoplastyczny plastik dopuszczony do kontaktu z żywnością jest bezwonny i ułatwia czyszczenie miski, a osady z kamienia nie przylegają do tego materiału. Smak wody można dodatkowo poprawić poprzez odfiltrowanie drobnych cząsteczek za pomocą specjalnego filtra.
Czajnik elektryczny Maestro MR-012 dzięki swoim kompaktowym rozmiarom może służyć jako model podróżny. Pokrywę można łatwo otworzyć ręcznie, a dokładny poziom wody można określić nawet z dużej odległości, korzystając z zewnętrznego okienka ze skalą pomiarową. Rolę kotła pełni wbudowany element grzejny o mocy 1100 W. Ten element grzejny zapewnia przyspieszone podgrzewanie wody przy minimalnym obciążeniu sieci elektrycznej. Między innymi zauważmy, że producent wprowadził na rynek ten model w różnych wersjach kolorystycznych. Dlatego dostępnych jest wiele wzorów nadwozia: biało-pomarańczowy, biało-szary, biało-brązowy, biały, szary i pomarańczowy. Grzejnik sprawi, że linia kuchenna stanie się bardziej przytulna i wygodna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Kup Maestro MR-012 1100 W 1 l
Wszystkie ceny 9 →Feel Maestro czajnik MR012 1 l Plastik Biały Pomarańczowy MR-012 ORANGE | 92 zł |
Maestro Czajnik elektryczny MAESTRO MR-012 biało-pomarańcz. | 56 zł |
Czajnik Maestro Czajnik elektryczny MAESTRO MR-012 biało-pomarańcz. | 50 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-012 | 56 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-012 biało-pomarańcz. | 50 zł |
- Obrót o 360 ° na stojaku