Termopot Maestro MR-080 750 W 3.5 l
Zdjęcia 6 |
Maestro MR-080 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-080 750 W 3.5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podgrzewacz wody Maestro MR-080 | 149 zł |
Warnik do wody MAESTRO MR-080 | 150 zł |
Podgrzewacz do wody MAESTRO MR-080N | 153 zł |
Podgrzewacz do wody MAESTRO MR-080N | 137 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Maestro MR-080:
- Funkcja Reboil
- Pompa elektryczna
- Pompa powietrza
- Czujnik dotykowy na wylewce
PolecamyPorównaj w tabeli →