Czajnik elektryczny Maestro MR-049 2000 W 2 l
Maestro MR-049 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-049 2000 W 2 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR-049 Electric Kettle | 100 zł |
Czajnik elektyryczny Maestro MR-049 Czarny | 149 zł |
Maestro MR-049 AGDM-CZAJ-MSTR-024 | 102 zł |
Czajnik Maestro Czajnik elektryczny Maestro MR-049 2200 W czarny | 109 zł |
Czajnik elektryczny 1,7 L Maestro MR-049 czarny | 184 zł |
Czajnik elektryczny Maestro MR-049 2200 W czarny | 102 zł |
Feel Maestro czajnik MR-049 17 l 2200 W Czarny S9131703 | 118 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Maestro MR-049:
- Automatyczne wyłączanie
- Korpus obracany o 360 °
PolecamyPorównaj w tabeli →