Електрочайник Maestro MR-034 2000 Вт 1.7 л білий
Maestro MR-034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-034 2000 Вт 1.7 л білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik elektryczny Maestro MR-034 Czerwony | 69 zł |
Maestro Czajnik elektryczny MAESTRO 1,5 l MR-034-RED | 57 zł |
Czajnik Elektryczny Mr-034 1,5L 2200W Czerwony | 58 zł |
Czajnik elektryczny Maestro MR-034 Biały | 69 zł |
Czajnik Elektryczny Mr-034 1,5L 2200W Czerwony | 70 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →