Електрочайник Maestro MR-056 2200 Вт 1.7 л
Maestro MR-056 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-056 2200 Вт 1.7 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Feel Maestro Czajnik MR-056 Szary 17 l Szkło Szary S9141958 | 96 zł |
Czajnik Maestro MR-056G Szary | 61 zł |
Maestro Mr-056- 1.7l 2200w Kettle Przezroczysty MR-056 grey | 71 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-056 | 56 zł |
Czajnik Maestro MR-056B Niebieski | 63 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →