Czajnik elektryczny Maestro MR-056 2200 W 1.7 l
Maestro MR-056 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-056 2200 W 1.7 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Feel Maestro Czajnik MR-056 Szary 17 l Szkło Szary S9141958 | 96 zł |
Czajnik Maestro MR-056G Szary | 61 zł |
Maestro Mr-056- 1.7l 2200w Kettle Przezroczysty MR-056 grey | 71 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-056 | 56 zł |
Czajnik Maestro MR-056B Niebieski | 63 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →