Czajnik elektryczny Maestro MR-036 2000 W 1.7 l stal nierdzewna
Maestro MR-036 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-036 2000 W 1.7 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Feel Maestro czajnik MR-036 17 l 2200 W | 109 zł |
Czajnik elektryczny Maestro MR-036 | 99 zł |
Czajnik Maestro MR-036 Srebrny | 67 zł |
Czajnik elektryczny Maestro 1,7l MR-036 | 69 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Maestro MR-036:
- System ochrony przed przegrzaniem
- Obrót o 360 °
PolecamyPorównaj w tabeli →