Czajnik elektryczny Maestro MR-055 1100 W 1 l
Maestro MR-055 |
|
Mały i stosunkowo niedrogi czajnik elektryczny o pojemności użytkowej 1 litra, który może być dobrym wyborem w podróży. Urządzenie jest wystarczająco kompaktowe i nie zajmuje dużo miejsca w torbie czy walizce podróżnej. Moc 1100 W jest dość zgodna z pojemnością czajnika i pozwala szybko podgrzać maksymalną dopuszczalną ilość wody, jednocześnie oszczędzając energię. Grzałka tego modelu jest schowana za dnem kolby, dzięki czemu nie trzeba go odkamieniać.
Stojak z centralnie umieszczonym stykiem przeznaczony jest do przekazywania prądu do grzałki – taka konstrukcja pozwala na szybkie i wygodne podłączenie urządzenia, a także obracanie go pod wygodną ręką nawet podczas nagrzewania. Czajnik elektryczny Maestro MR-055 posiada szklaną kolbę, przez którą widać całkowitą ilość nalanej wody, a dla dokładniejszego pomiaru objętości przeznaczona jest podziałka ze znakami 0,3, 0,6 i 1 l. Urządzenie wyposażone jest we wbudowane podświetlenie obudowy, które automatycznie włącza się podczas pracy urządzenia. Po zagotowaniu czajnik elektryczny sam się wyłącza, więc nie ma potrzeby kontrolowania zabiegu. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem i nie włącza się bez płynu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Kup Maestro MR-055 1100 W 1 l
Wszystkie ceny 12 →Feel-Maestro MR-055-WHITE Electric Kettle 1 l 1100 W MR-055 WHITE | 95 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-055 | 57 zł |
Chlebak Maestro MR-1677-AR Biały | 100 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-055 czarny | 80 zł |
Czajnik elektryczny szklany 1L Maestro MR055 LED Czarny | 54 zł |