Czajnik elektryczny Maestro MR-076 1800 W 1.8 l biały
Zdjęcia 3 |
Maestro MR-076 |
|
Wyjątkowy ceramiczny czajnik elektryczny, wyróżniający się przede wszystkim stylowym wyglądem zewnętrznym, który wyróżnia urządzenie na tle wielu konkurentów. Korpus tego modelu wykonany został z wysokiej jakości ceramiki, która posiada największą pojemność cieplną. Materiał ten stygnie powoli, dzięki czemu woda pozostaje gorąca przez dłuższy czas. Przód ceramicznego czajnika elektrycznego Maestro MR-076 ozdobiony jest falistym wzorem.
W odróżnieniu od wielu innych modeli ceramicznych, czajnik ten posiada zdejmowaną platformę z możliwością bezpiecznego obrotu termosu o 360°. Zgodnie z tradycją garncarską, górna pokrywa jest całkowicie zdejmowana. Dzięki otwartej szyjce możliwy jest swobodny dostęp do wnętrza kolby, co pozwala na najwygodniejsze i dokładne spłukanie zgorzeliny. Rękojeść również wykonana jest z ceramiki. W kolbie można jednorazowo zagotować do 1,8 litra wody. Przyzwoity poziom mocy wynoszący 1800 W sprawia, że ogrzewanie jest intensywne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-076 1800 W 1.8 l biały
Feel Maestro czajnik MR-076 2 l Ceramiczna Biały 1800 W | 181 zł |
Maestro MR-076 biały AGDM-CZAJ-MSTR-028 | 139 zł |
MAESTRO MR076 czajnik elektryczny ceramiczny 1,8L | 147 zł |
Maestro, Mr-076, Ceramiczny Czajnik Elektryczny, Biały, 2 L | 149 zł |
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-076 | 147 zł |