Czajnik elektryczny Maestro MR-063 2200 W 1.7 l
Zdjęcia 8 |
Maestro MR-063 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-063 2200 W 1.7 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Maestro MR-063 Biały | 79 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-063 mix | 79 zł |
Czajnik Elektryczny Szklany Maestro 1,7L 2200W | 79 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Maestro MR-063:
- Ochrona przed przegrzaniem
- Obrót o 360 °
PolecamyPorównaj w tabeli →