Czajnik elektryczny Maestro MR-075 1500 W 2 l biały
Zdjęcia 3 |
Maestro MR-075 |
|
Stylowy czajnik elektryczny wykonany z wysokiej jakości ceramiki, wyróżniający się przede wszystkim stylowym wyglądem. Dlatego do dekoracji tego modelu wykorzystano nakładki z fakturą naturalnego drewna. Uchwyt, uchwyt pokrywy, dolna krawędź i stojak są wykończone piaskowanym drewnem. Wysokiej jakości ceramiczny termos pomieści aż 2 litry wody. Wewnątrz misy znajduje się wskaźnik z oznaczeniami objętości.
Czajnik elektryczny Maestro MR-075 został wprowadzony na rynek w 2024 roku i pozycjonowany jest przez producenta w średnim segmencie cenowym. Ceramiczne ścianki korpusu nie reagują z gorącą wodą, co pomaga normalizować smak i aromat przygotowanej wody. Zwiększona waga ceramiki stwarza wrażenie prestiżowych, drogich przyborów do przygotowywania elitarnej herbaty wysokiej jakości. Wykończenie w kolorze naturalnego drewna będzie dobrze współgrać z blatem wykonanym z desek, forniru lub laminatu z powierzchnią drewna. Kolbę podgrzewa się za pomocą elementu grzejnego o mocy 1500 W. Jest to ekonomiczny element grzejny, który nie przeciąży sieci elektrycznej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-075 1500 W 2 l biały
Feel Maestro czajnik MR-075 S9148363 | 205 zł |
Maestro MR-075 biały AGDM-CZAJ-MSTR-027 | 141 zł |
MAESTRO MR075 czajnik ceramiczny elektryczny 2L 1500W | 147 zł |
Ceramiczny czajnik elektryczny 2,0l Biały 1500W | 167 zł |
Maestro, Mr-075, Ceramiczny Czajnik Elektryczny, 2 L | 142 zł |