Czajnik elektryczny Maestro MR-061 2200 W 1.7 l
Zdjęcia 4 |
Maestro MR-061 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-061 2200 W 1.7 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik elektryczny Maestro MR-061 Biały | 99 zł |
Czajnik Maestro MR-061 Biały | 99 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-061 | 99 zł |
Czajnik elektryczny Maestro MR-061 Czarny | 82 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Maestro MR-061:
- Wyjmowany filtr
- Obrót o 360 ° na stojaku
PolecamyPorównaj w tabeli →