Електрочайник Mesko MS 1302b чорний
Фото 9 |
Mesko MS 1302b білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 1302b чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mesko MS 1302b Czajnik szklany 17 L | 154 zł |
Adler Czajnik elektryczny MESKO MS 1302b | 69 zł |
Czajnik elektryczny MESKO MS 1302b szklany 1,7L | 61 zł |
Mesko Kettle MS 1302b Electric, 2200 W, 1.7 L, Glass, 360° rotational base | 67 zł |
Czajnik Mesko MS 1302b elektryczny, 2200 W, 1,7 l, szkło, podstawa obrotow | 64 zł |
Модификації Mesko MS 1302b
Ціни на Mesko MS 1302b |
---|---|---|---|---|
Mesko MS 1302w білий | від 58 zł | 5 пропозицій | ||
Mesko MS 1302b чорний | від 61 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →