Електрочайник Mesko MS 1301w білий
Фото 11 |
Mesko MS 1301w білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 1301w білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mesko MS 1301 W czajnik elektryczny z regulacją temperatury 17 l czajnik d | 117 zł |
Adler Czajnik elektryczny MESKO MS 1301w | 128 zł |
Adler Ms 1301w 1.7l 2200w Kettle Przezroczysty | 143 zł |
Czajnik elektryczny MESKO MS 1301w szklany 1,7L z regulacją temp. | 122 zł |
Czajnik elektryczny MESKO MS 1301w szklany 1,7L z regulacją temp. | 117 zł |
Модификації Mesko MS 1301w
Ціни на Mesko MS 1301w |
---|---|---|---|---|
Mesko MS 1301w білий | від 117 zł | 5 пропозицій | ||
Mesko MS 1301b чорний | від 101 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →