Czajnik elektryczny Maestro MR-072 1200 W 1.2 l biały
Maestro MR-072 2020 rokzdejmowana pokrywa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-072 1200 W 1.2 l biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR-072 elektryczny czajnik ceramiczny 12 l podstawa 360 stopni aut | 115 zł |
Maestro MR-072 ceramiczny AGDM-CZAJ-MSTR-011 | 139 zł |
Czajnik Maestro MR-072 Biały | 137 zł |
Czajnik elektryczny MR-072 | 119 zł |
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-072 | 132 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →