Czajnik elektryczny Adler AD 1283C beżowy
Zdjęcia 7 |
Adler AD 1283C beżowy szary |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Kup Adler AD 1283C beżowy
Wszystkie ceny 6 →adler AD 1238 czajnik elektryczny ze szkła mały 1 l 1100 W oświetlenie LED | 60 zł |
Czajnik Adler AD 1283C | 59 zł |
Adler AD 1283 beżowy AGDM-CZAJ-ADL-036 | 60 zł |
Czajnik Adler 1283C Beżowy | 61 zł |
Czajnik elektryczny ADLER AD 1283C szklany 1,0L | 61 zł |
Czajnik szklany Adler AD 1283C 1L biały | 56 zł |
Na domowe spotkania
Czajnik elektryczny Adler AD 1283C łączy w sobie stylowy design i funkcjonalność, idealny do małych kuchni. Jasne niebieskie oświetlenie i szklana żarówka dodają wyrafinowania, a pojemność 1 litra pozwala zaspokoić zapotrzebowanie na ciepłą wodę małej firmy składającej się z 2-4 osób. Plastikowa obudowa z ergonomicznym uchwytem ułatwia obsługę, a specjalny zamek na pokrywie wymaga wciśnięcia przycisku, aby otworzyć, co zwiększa bezpieczeństwo. Moc elementu grzejnego wynosząca 1100 W gwarantuje bezpieczne użytkowanie nawet w domach z przestarzałym okablowaniem, a czujnik temperatury zabezpiecza przed włączeniem bez wody.
Życie składa się z małych rzeczy
Adler AD 1283C posiada wygodne funkcje dodatkowe. Podstawa z przewodem zasilającym i centralnym okrągłym złączem zapewnia niezawodny kontakt i obrót o 360 stopni. Wyjmowany filtr siatkowy jest łatwy w czyszczeniu i zapobiega przedostawaniu się cząstek kamienia do napoju. Czajnik elektryczny będzie nie tylko praktycznym pomocnikiem w kuchni, ale także estetycznym dodatkiem do wnętrza.
Modyfikacje Adler AD 1283C
Ceny na Adler AD 1283C |
---|---|---|---|---|
Adler AD 1283C beżowy | od 56 zł | 7 oferty | ||
Adler AD 1283G szary | od 56 zł | 11 oferty |