Електрочайник De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y жовтий
Фото 8 |
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y жовтий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeLonghi Czajnik elektryczny Kettle Yellow - Zólty - 2000 W | 394 zł |
De'Longhi Czajnik Icona Capitals KBOC2001.Y 0210110118 | 329 zł |
Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y | 325 zł |
Czajnik elektryczny DELONGHI Icona Capitals KBOC 2001.Y | 348 zł |
Czajnik DELONGHI KBOC 2001.Y Icona Capital | 340 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості електрочайника De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y:
- Знімний фільтр для захисту від накипу
Модификації De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y
Ціни на De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.W білий | від 299 zł | 7 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y жовтий | від 325 zł | 10 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R червоний | від 299 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →