Тостер De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ
Фото 6 |
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeLonghi Toster Icona Vintage CTOV2103AZ - 2-szczelinowy toster z nasadką | 331 zł |
De'Longhi Toster Icona Vintage CTOV2103.AZ 0230120037 | 333 zł |
Toster DeLonghi CTOV 2103 | 623 zł |
Delonghi Ctov 2103 Az Icona Vintage Toaster Niebieski One Size / EU Plug C | 418 zł |
Модификації De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ
Ціни на De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG | від 340 zł | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR | від 362 zł | 1 пропозиція | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ | від 331 zł | 4 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK | від 319 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →