Toster De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ
Zdjęcia 6 |
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi Toster Icona Vintage CTOV2103AZ - 2-szczelinowy toster z nasadką | 331 zł |
DeLonghi Toster Icona Vintage CTOV 2103.AZ | 386 zł |
De'Longhi Toster Icona Vintage CTOV2103.AZ 0230120037 | 333 zł |
Delonghi Ctov 2103 Az Icona Vintage Toaster Niebieski One Size / EU Plug C | 419 zł |
Modyfikacje De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ
Ceny na De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG | od 340 zł | 3 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK | od 319 zł | 11 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ | od 331 zł | 4 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR | od 362 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →