Тостер De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK
Фото 7 |
De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DE LONGHI Toster DE LONGHI CTJ 2103 BK BRILLANTE Czarny | 289 zł |
Toster DELONGHI Brillante CTJ 2103.BK | 286 zł |
DeLonghi Brillante CTJ 2103.BK | 278 zł |
Toster DELONGHI Brillante CTJ 2103.BK | 280 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK
Ціни на De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Brillante CTJ 2103.W | від 269 zł | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Brillante CTJX 2103.W | від 340 zł | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK | від 278 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →