Тостер De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W
Фото 6 |
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DE LONGHI Toster DE LONGHI CTOC 2103.W Icona Capitals Biały | 299 zł |
De'Longhi Toster Icona Capitals CTOC2103.W 0230120077 | 342 zł |
Toster De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W | 299 zł |
Toster DELONGHI CTOC2103.W Biały | 299 zł |
Toster ICONA CAPITALS srebrny 900 W 18,5x32x20,5 cm | 316 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W
Ціни на De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W | від 299 zł | 9 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.Y | від 325 zł | 10 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R | від 325 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →