Toster De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W
Zdjęcia 6 |
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DE LONGHI Toster DE LONGHI CTOC 2103.W Icona Capitals Biały | 299 zł |
Toster De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W | 299 zł |
De'Longhi Toster Icona Capitals CTOC2103.W 0230120077 | 342 zł |
Toster DELONGHI CTOC2103.W Biały | 299 zł |
Toster ICONA CAPITALS srebrny 900 W 18,5x32x20,5 cm | 316 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W
Ceny na De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W | od 299 zł | 9 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R | od 325 zł | 8 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.Y | od 325 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →