Тостер Russell Hobbs Geo Steel 25250-56
Фото 9 |
Russell Hobbs Geo Steel 25250-56 |
|
Є підсвічування вздовж корпусу тостера та щипчики для тостів в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Geo Steel 25250-56
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Chleb Grid Dla 2 plasterków Geo Steel szerokie otwory 4 funk | 300 zł |
Russell Hobbs Toster Geo Steel 2S Toaster | 321 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 25250-56 Geo Steel | 300 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 25250-56 Geo Steel | 300 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →