Тостер Profi Cook PC-TA 1194
Фото 10 |
Profi Cook PC-TA 1194 |
|
Два незалежних елемента керування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Cook PC-TA 1194
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ProfiCook XXL Toster Vintage Design 4-kromkowy toster Szeroka szczelina ba | 293 zł |
Toster ProfiCook PC-TA 1194 Czerwony | 311 zł |
Toster na 4 kromki ProfiCook PC-TA 1194 antracyt | 375 zł |
Toster na 4 kromki ProfiCook PC-TA 1194 czerwony | 312 zł |
Toster na 4 kromki ProfiCook PC-TA 1194 czerwony | 379 zł |
Proficook Pc-ta 1194 1630w Toaster Czerwony One Size / EU Plug 501194 | 318 zł |
Toster na 4 kromki ProfiCook PC-TA 1194 czerwony | 315 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →