Блендер Profi Cook PC-UM 1195
Фото 6 |
Profi Cook PC-UM 1195 2020 рікVintage |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Cook PC-UM 1195
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ProfiCook PC-UM 1195 Mikser robot 800 W Czerwony 501195 | 236 zł |
PROFICOOK Blender kielichowy PC-UM 1195 4006160119541 | 240 zł |
Blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 szary | 228 zł |
Blender kielichowy PROFICOOK PC-UM 1195 antracyt 800 W | 239 zł |
Mikser blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 (czerwony) | 271 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →