Mikser Profi Cook PC-UM 1195
Zdjęcia 6 |
Profi Cook PC-UM 1195 2020 rokVintage |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Profi Cook PC-UM 1195
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCook PC-UM 1195 Mikser robot 800 W Czerwony 501195 | 236 zł |
PROFICOOK Blender kielichowy PC-UM 1195 4006160119541 | 240 zł |
Blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 szary | 228 zł |
Blender kielichowy PROFICOOK PC-UM 1195 antracyt 800 W | 239 zł |
Mikser blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 (czerwony) | 271 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →