Блендер Berlinger Haus Emerald BH-9278 зелений
Фото 7 |
Berlinger Haus Emerald BH-9278 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-9278 зелений
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender kielichowy BERLINGER HAUS Emerald Collection BH-9278 | 380 zł |
BLENDER KIELICHOWY MIKSER BERLINGER HAUS BH-9278 | 329 zł |
Blender kielichowy EMERALD, 600 W, zielony | 249 zł |
Blender kielichowy Berlinger Haus BH-9278 | 348 zł |
Blender kielichowy BERLINGER HAUS Emerald Collection BH-9278 | 380 zł |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-9278
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-9278 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Metallic Line BH-9281 бежевий | від 221 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9278 зелений | від 249 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus I-Rose BH-9280 рожевий | від 245 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9283 синій | від 249 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9025 чорний | від 250 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →